Partneři

Děkujeme našim partnerům za podporu:

Vážení partneři,

dovolujeme si Vás, milovníky kvalitního a rozmanitého vína i rozprav v kolektivu odborníků o tomto stále překvapujícím moku, požádat pro letošní rok o spolupráci v rámci mezinárodní degustátorské soutěže vín – Hradecký pohár vína – Vinum Gradecense 2020.

Letošní ročník proběhne, vzhledem k vývoji aktuální situace, pod záštitou Prof. Mudr. Romana Prymuly, CSc, který by osobně měl dohlédnout na bezpečnostní opatření samotné soutěže.

Významným pozitivem, které nám tato prapodivná situace přináší, je přítomnost špičkových domácích degustátorů na letošním ročníku Hradeckého poháru vína – Vinum Gradecense 2020. Tito odborníci, kteří by se za normálního stavu účastnili zejména zahraničních soutěžích, si na základě zkušeností a referencí vybrali právě naši soutěž.

Víme, že na zahraničních soutěžích jsou čeští degustátoři dotazováni na úroveň českých soutěží, a právě jejich účast zvýší prestiž akce i dané oblasti. Rádi bychom se do budoucna ubírali, i díky Vaší pomoci, cestou zvýšeného zájmu ze strany zahraničních degustátorů na naší soutěži. Věříme, že to bude mít multiplikační efekt nejen pro soutěž, ale i region, kde se soutěž pořádá.

Novinkou je online přenos na sociálních sítí pro více než 3.000 lidí, který nabídne zahájení soutěže, samotný průběh a slavnostní vyhlášení výsledků.  A že bude letošní ročník výjimečný dokládá i fakt, že nám vinaři již zasílají opravdu velmi zajímavé vzorky vín, a to nejen z domácí produkce.

 V pátek od 15 hodin proběhne v kongresovém sále a přilehlých venkovních prostorách ochutnávka vzorků a individuální rozprava pro aktuálně povolený počet lidí, a to za dodržení aktuálních doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR.

 Stále hledáte důvody, proč se stát partnerem Hradeckého poháru vína – Vinum Gradecense 2020?

– profesionalita

– oblíbenost

– přátelská atmosféra

– prostor pro prezentaci

 Nabízíme následující možnosti spolupráce:

1) Generální partner: individuální projednání podmínek spolupráce

 2)  Hlavní partner:  30.000,- Kč bez DPH 

–  prezentace loga na webu i v rámci ostatní online komunikace, na výstupních materiálech, 

   umístění dodaného banneru v místě konání obou akcí;

– 2 místa ve VIP komisi;

– 6 volných vstupenek na akci pro veřejnost

 3)  Partner: 15.000,- Kč bez DPH

– prezentace loga na webu i v rámci ostatní online komunikace, na výstupních materiálech;

– 1 místo ve VIP komisi;

– 4 volné vstupenky na akci pro veřejnost

 Jsme připraveni s Vámi osobně projednat možnosti spolupráce a připravit nabídku na míru tak, aby naprosto vyhovovala Vašim možnostem a potřebám. Věříme, že společným úsilím dosáhneme prestiže, kterou si Hradecký pohár vína – Vinum Gradecense 2020 bez pochyb zaslouží.

V individuálních případech je možno dojednat účast ve VIP komisi v ceně 3.000 Kč za osobu.

 Předem děkujeme za posouzení nabídky spolupráce a těšíme se na případnou spolupráci i setkání s Vámi.

 Na zdraví!

 Za tým HPV

 Ing. Miloš Vognar

Ing. Karel Tomášek

Doc. JUDr. Petr Hůrka, PhD